Serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie Wystawy Twórczości Uczestników Koła Plastycznego GOK Frysztak ph. "Nasze piękno", w dniu 25 czerwca o godz.16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku. W programie oglądanie wystawy, refleksje, wręczenie dyplomów i upominków oraz warsztaty haftu dla dzieci i rodziców pod kierunkiem P. Małgorzaty Żółkiewicz.
Zobacz zaproszenie - film, kliknij w plakat poniżej ⬇⬇⬇


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz