Wynajem pomieszczeń

Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku dysponuje wielofunkcyjną salą widowiskową o wymiarach 16 x10m, ze sceną o wymiarach 10x6m (okno sceny 6.80m) i bocznym podestem (2,70x2,20m) do wykorzystania na koncerty, spektakle, zabawy taneczne, wesela, konferencje. Wyposażona jest oświetlenie estradowe, nagłośnienie, podwieszony projektor i ekran (464x384cm). Jest ogrzewana i klimatyzowana. Przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Sala widowiskowa (koncerty, spektakle) mieści 180 miejsc siedzących.

Sala na wesele, zabawy taneczne z ustawionymi stołami na 120 miejsc.

Sala konferencyjna około 90 miejsc siedzących.

Obok jest świetlica „Hades” mieszcząca 30 – 40 osób, udostępniana na komunie, kinderbale, małe spotkania towarzyskie. Wraz z zapleczem kuchennym stanowi całość przy organizacji zabaw tanecznych, wesel i konferencji.

Zaplecze kuchenne wyposażone (do obsługi cateringowej) w 2 kuchnie gazowe (jedna z elektrycznym piekarnikiem), 2 chłodnie, lodówkę z zamrażalnikiem szufladowym i mikrofalówkę. Do dyspozycji jest zastawa stołowa biała na 120 osób oraz niezbędne akcesoria kuchenne. Zmywalnia wyposażona w dwa bojlery elektryczne, każdy po 80l.

Sala baletowa /klimatyzowana/przystosowana do zajęć tanecznych. Wyposażona w lustra, sprzęt nagłośnieniowy 2x80W, mikser (1 mikrofon, 2xstereo), ekran 270x203cm. może również być wykorzystywana na szkolenia w mniejszych grupach osobowych – 30 osób.

Dla zainteresowanych konferencjami i szkoleniami zapewniamy usługę cateringową.

Każdą konferencję, szkolenie możemy wzbogacić występem zespołów regionalnych działających przy GOK lub zorganizować spotkanie towarzyskie w zależności od pory roku, wycieczki po terenie itp

Organizując konferencję, szkolenie kilkudniowe można skorzystać z istniejącej bazy noclegowej na obiektach GOSiR i ich oferty spędzenia wolnego czasu.