piątek, 23 czerwca 2023

Dni Ziemi Frysztackiej 2023 - Eter, będą mocne brzmienia


Przedstawiamy zespół Eter, który wystąpi podczas Dni Ziemi Frysztackiej 2023. Ten krośnieński zespół rockowy, założony w lipcu 2021 roku przez Maksymiliana Samborowskiego, obiecuje dostarczyć energii i niezapomnianych wrażeń podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Rock and roll w najlepszym wydaniu


Maksymilian Samborowski, gitarzysta i absolwent Akademii Jana Borysewicza, jest głównym autorem tekstów i słów tworzonych przez zespół. Eter wykonuje autorską muzykę rockową, z elementami heavy metalu, a ich celem jest ożywienie kultu na rzecz tego gatunku muzycznego. Ich brzmienie charakteryzuje się mocnymi, gitarowymi riffami i chwytliwymi liniami melodycznymi.”


Mimo krótkiego istnienia, zespół Eter zdołał już zyskać uznanie lokalnej społeczności muzycznej. Dzięki kilku udanym koncertom plenerowym, zespół przyciągnął dużą publiczność i otrzymał bardzo pozytywne opinie od słuchaczy.


Dni Ziemi Frysztackiej 2023, które odbędą się w dniach od 30 czerwca do 2 lipca, są organizowane przez Gminę Frysztak oraz Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku. Występ zespołu Eter podczas Dni Ziemi Frysztackiej 2023 będzie okazją do przekazania publiczności ich energetycznego i pasjonującego wykonania. Będzie to doskonała okazja dla fanów rocka, aby doświadczyć prawdziwego, rasowego brzmienia gitarowego na żywo. Początek koncertu zespołu ETER zaplanowano w sobotę 1 lipca o godzinie 18:00.


Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak zespół Eter podbije scenę podczas Dni Ziemi Frysztackiej 2023 i przyniesie niezapomniane chwile rozrywki dla wszystkich miłośników muzyki rockowej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz