środa, 19 sierpnia 2020

Wakacyjnie w Parku Mani 18.08.2020 r.

We wtorek 18 sierpnia odbyła się kolejna wycieczka w ramach wakacji z GOK-iem. Tym razem wybraliśmy się do rodzinnego parku rozrywki „Parku Mani” w Krośnie. Łódki wodne, gokarty, labirynt edukacyjny to jedne z niewielu atrakcji, które czekało na spragnionych dobrej zabawy uczestników wycieczki. W czasie półtoragodzinnego pobytu na aktywnych zabawach ruchowych dzieci straciły sporo energii, wszelkie niedobory zostały ekspresowo  uzupełnione w bufecie parku. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania. Pełni niezapomnianych wrażeń z uśmiechem na ustach wróciliśmy do Frysztaka.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

2 komentarze:

1. Uważam, że to bardzo fajny sposób na spędzanie czasu dla naszych dzieciaków, jeśli integrują się w grupie. Moje dziecko również z takich wydarzeń korzysta, a później bardzo chętnie korzystamy z wyjazdu do Włoch. Wiele fajnych ofert udało mi się znaleźć online. Zainteresowało mnie też coś takiego, jak wyjazd na własną rękę, bez biura. Jeśli się zdecydujemy to strona https://travelitalia.pl/ na pewno pomoże nam jako przewodnik, bo bardzo dużo z tej strony się dowiedzieliśmy. Śmiało korzystajcie, będziecie zadowoleni!

OdpowiedzUsuń