poniedziałek, 11 grudnia 2023

VIII POWIATOWA WYSTAWA SZTUKI LUDOWEJ dla DOROSŁYCH ph. "TRADYCJA"

W galerii "na balkonie" jeszcze do dnia 14 grudnia br. można oglądać VIII Powiatową Wystawę Sztuki Ludowej dla Dorosłych ph. "Tradycja". Na wystawie znajdują się dzieła artystów naszego powiatu. Są hafty krzyżykowe, płaskie, richelieu, obrusy i serwety koronkowe, obrazy malowane farbami, rzeźby, rysunki, zabawki, ozdoby choinkowe, pisanki oraz różańce wykonane z rośliny kłokoczki. Wystawa ma charakter konkursowy a jej organizatorami są: PCKiT w Wiśniowej i GOK Frystzak. Serdecznie zapraszamy!

Autorów prac: P. Annę Obrodzką, P. Annę Chuchlę, P. Małgorzatę Wyżykowską, P. Marka Hdro, P. Iwonę Bosek, P. Elżbietę Stanisławczyk, P. Irenę Gierę, P. Pawła Micka, P. Oliwię Bosek, P. Władysławę i Józefa Mendralów, P. Krzysztofa Rodaka, P. Jarosława Wnęk, P. Annę Binkowicz, P. Józefę Żebro, P. Janinę Stefanik, P. Teresę Stefanik, P. Irenę Stadnicką, P. Małgorzatę Żółkiewicz, P. Grażynę Górgacz, P. Małgorzatę Szyniec, P. Magdalenę Brydę, P. Monikę Korab, P. Ewę Tarańską, P. Emilię Mikuszewską, P. Katarzynę Leszczyńską, P. Małgorzatę Zimną, P. Natalię Stefanik, P. Edwarda Górgacza i P. Janusza Kowalskiego SERDECZNIE ZAPRASZAMY na uroczyste podsumowanie wystawy, które odbędzie się 14 grudnia 2023 r. o godz. 13.00 w galerii "na balkonie" w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku. Uroczystość umili występ Zespołu Ludowego "Twierdzanie". Serdecznie zapraszamy!