piątek, 29 września 2023

Warsztaty rysunku pod kierunkiem P. Marka Hadro

W galerii "na balkonie" w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku w dniach 22,27 i 28 września 2023 r. odbyły się warsztaty rysunku dla Dzieci i Młodzieży. Uczestnicy warsztatów najpierw oglądali Wystawę Rysunku, Malarstwa, Rzeźby i Grafiki Marka Hadro. Następnie artysta opowiadał o swojej twórczości, oraz dzielił się swoimi wyjątkowymi umiejętnościami rysunkowymi. A Dzieci i Młodzież również rysowali i to dla P. Marka jest największą wartością tych warsztatów. Te spotkania to wspaniały czas spotkania z artystą naszej gminy P. Markiem Hadro, to wspaniały czas wspólnego tworzenia. Dziękuję P. Markowi i gratuluję piękna, którym dzieli się z nami. Dziękujemy Uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 we Frysztaku: kl. IVa i IV b i wychowawczyniom P. Justynie Musiał, P. Elżbiecie Filip i P. Monice Dętkoś oraz kl. Vb i P. Marcie Filip- wychowawczyni oraz kl. Va i P. Joannie Menduś - wychowawczyni.

Autor fotografii P. Ewelinka Ciosek

Zapraszamy do galerii zdjęć!