wtorek, 26 marca 2024

Kiermasz Wielkanocny 2024

W sobotę, 23 marca, na Placu św. Floriana we Frysztaku odbył się kiermasz wielkanocny. W kiermaszu swoje rękodzieła i wyroby zaprezentowało dwudziestu twórców z terenu Podkarpacia: Bernadetta Baran z Wysokiej Strzyżowskiej, Małgorzata Żółkiewicz z Kobyla, Irena Stadnicka z Glinika Dolnego, Natalia Stefanik z Widacza, Monika i Jacek Muszyńscy z Pułanek, Anna Gałuszka z Lubli, Elżbieta Majocha, Katarzyna Mikuszewska z Frysztaka, Małgorzata Urban, Jadwiga Tomaszewska, Jadwiga Stanek, Paulina Jaskółka z Łęk Strzyżowskich, Maria Kanclerz reprezentująca Koło Gospodyń Wiejskich z Pułanek, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP z Twierdzy, Koło Gospodyń z Gogołowa, Huty Gogołowskiej i Lubli, Cukiernia "Sweetlandia" ze Strzyżowa, Rada Rodziców SP z Frysztaka, Rada Rodziców z Przedszkola we Frysztaku. Wszyscy wystawcy to osoby, obdarowane niezwykłym talentem i wielką pracowitością, potrafiący dzielić się swoją pasją z innymi. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym kiermasz – Wasza obecność sprawia, że nasza praca staje się przyjemnością. Cieszymy się, że tradycyjne rękodzieło jest ciągle popularne i pożądane.

Organizatorem kiermaszu wielkanocnego był Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Dyrekcji i Pracownikom Gminnego Zakładu Komunalnego we Frysztaku za nieocenioną pomoc w organizacji kiermaszu. Równie gorąca dziękujemy Panu Wojciechowi Patli z portalu Frysztak24.pl za promocję i obecność. Razem możemy więcej 🙂

Zapraszamy do galerii zdjęć!