piątek, 19 kwietnia 2024

"Nasze Piękno" w GOK Frysztak

Serdecznie zapraszamy do oglądania Wystawy Koła Plastycznego GOK Frysztak ph. "Nasze piękno" do galerii "Na balkonie" w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku.

Autorów Wystawy, uczestników Koła Plastycznego GOK Frysztak: Laurę Milli, Nelę Mikuszewską, Maję Wiśniowską, Emilię Wiśniowską, Wiktorię Ziębę, Milenę Roś, Natalię Gosztyłę, Marcelinę Garncarską, Zofię Mikuszewska, Zuzannę Mikuszewską, Lenę Mikuszewską, Wiktorię Jamróg, Emilię Olechowską, Kornelię Olechowską, Nadię Ruszałę, Jakuba Sowę, Szymona Sowę, Martynę Bąbę, Urszulę Hendzel, Maję Gruszczyńską, Zuzannę Liszkę, Igę Jamrogowicz, Lenę Husar, Wiktorię Husar, Milenę Mikuszewską, Amelię Bień, Alicję Szopę, Antoninę Sitnik, Miłosza Sitnika, Milenę Chmurę, Dagmarę Chmurę, Julię Cymburę, Magdalenę Rodak, Karolinę Papugę, Agatę Papugę, Maję Braczyk, Nadię Szypułę, Oliwię Saletnik, Zuzannę Głód i Zofię Czaję wraz z Rodzicami, Rodzinami zapraszamy na Uroczyste Podsumowanie Wystawy ph. "Nasze piękno", podczas którego planujemy warsztaty ph. "Artystyczne spotkanie z ikoną - nauka pisania ikon" pod kierunkiem P. Aliny Arciszewskiej-Binnebesel, w dniu 9 maja 2024r. o godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy.