piątek, 14 października 2022

Konkurs „Literatura i Dzieci” znów na żywo!

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie powraca z konkursem „Literatura i dzieci” w starej dobrej formie czyli na żywo. Zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych z klas 1 – 6. Konkurs będzie rozgrywany w dwóch grupach wiekowych: klas 1 – 3 i 4 – 6 oraz w kategoriach: recytacji, piosenki i inscenizacji.  Tegoroczny temat jest niezwykle wdzięczny, a brzmi: „Te co skaczą i fruwają”. Szczegóły w regulaminie.

Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku będzie organizatorem eliminacji rejonowych tego konkursu, które odbędą się 30 listopada o godz. 10.00.

Zgłoszenia prosimy przesłać lub dostarczyć na adres: GOK Frysztak, Twierdza 1, 38-130 Frysztak lub drogą mailową na adres: gok@frysztak.pl w nieprzekraczalnym terminie do 18 listopada.

Do pobrania:

Regulamin Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych