Pasja i radość – czyli artystyczne podsumowanie roku w GOK- u
W niedzielne popołudnie 21 czerwca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku odbył się wyjątkowy koncert podsumowujący całoroczną pracę zespołów solistów i recytatorów, którzy kształcą się pod okiem instruktorów GOK we Frysztaku. Na ten wyjątkowy koncert przybyli przede wszystkim rodzice aby móc zobaczyć swoje dzieci jak spełniają swoje marzenia i wspierać swoje pociechy. W koncercie wzięli udział: ZPiT "MAŁY FRYSZTAK I, II, III", Zespół taneczny "ZYGZAK" i "DANCE GIRLS", wokaliści studia piosenki GOK Art, recytatorzy, instrumentaliści oraz Chór, "SOKOLIKI". Każdy z występujących dał z siebie 100 %, a prezentacje były wspaniałym widowiskiem, które na długo zostaną w naszej pamięci. Na koniec koncertu zabrzmiało radosne "Sto lat" dedykowane wszystkim rodzicom w podziękowaniu za poświęcony czas i dopilnowanie dzieci w uczęszczaniu na zajęcia. Każdy z małych artystów wręczył rodzicom ręcznie malowany kwiatek, wykonany przez uczestników koła plastycznego w GOKu. Największą radością dla instruktorów i pracowników Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku były słowa od wykonawców, którzy szczerze dziękowali za pracę i zaangażowanie w zajęcia. Były kwiaty, słodycze i wielka radość, a łzy wzruszenia pojawiły się na niejednym policzku. To był dobry rok obfitujący w zdolne dzieci, które mogą wspólnie spędzać wolny czas oddając się pasji i dobrej kulturze.
Zapraszamy do galerii zdjęć!









